- >1500km vanaf Utrecht
- Geschikt voor 1 t/m 5 personen
- groot ( > 500 plaatsen)
Camping Vilanova Park is schitterend gelegen net onder Barcelona in het mooie landschap van de ‘Costa Dorada’. Het lange, brede zandstrand van Vilanova ligt op slechts 3 km afstand. Door de hoge ligging heb je een fantastisch uitzicht over de zee.
De camping is uitermate geschikt voor gezinnen met kinderen vanwege de vele faciliteiten. De camping beschikt over 2 grote zwembaden, allebei met separate kinderbad. Het bad ‘Masia’ heeft een fijne ligweide. Het bad ‘Parque’ biedt een prachtig uitzicht over zee. Ook is er een apart bad met glijbanen. Heerlijk relaxen kan (tegen betaling) in het wellness-complex met binnenzwembad, sauna, Turks stoombad, jacuzzi, massages en schoonheidsbehandelingen.
Voor de sportieve gast is er op de camping een fitnessruimte. Er zijn tennisbanen, volleybal-, voetbal- en basketbalvelden, tafeltennis en jeu de boules. Voor de kinderen is er een Kids Club waar ze worden vermaakt met creatieve workshops, sportwedstrijden en bordspelletjes. Er is een speeltuin, een springkussen en een minigolfbaan.
Het animatieteam zorgt voor een gevarieerd programma voor het hele gezin met diverse sportactiviteiten en een gezellig programma. In de avonden zijn er o.a. flamencoshows, bingo, cabaret en disco’s. De camping beschikt over 2 restaurants met Catalaanse, mediterrane en internationale gerechten. Ook is er een bar, snackbar, supermarkt, BBQ-verhuur en fietsverhuur.
Dit gezellige vakantiepark bestaande uit verschillende terrassen biedt een heerlijk glamping vakantie voor het hele gezin. Vanaf luchthavens Schiphol, Eindhoven en Rotterdam/Den Haag kun je vliegen op Barcelona. Met een huurauto is het nog slechts een half uur naar de camping.
Bezoek je eind juni het 3-daagse internationale VIDA FESTIVAL? Gebruik dan de camping als ideale overnachtingsplaats. Let wel: de muziek van dit festival is op de camping te horen.
Periode van je voorkeur niet beschikbaar? Bekijk onze tips voor campings in Spanje:
Cypsela Resort en Camping Punta Milà.
Op deze camping krijg je minimaal 20% korting op je glampingvakantie in het midden- en laagseizoen (tot 14 juli en vanaf 20 augustus) bij een verblijf van 7 nachten of meer (al verwerkt in tarief).